AE2350B11562.pdf
AE2350B11562.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE2350B11562.
| Frequency | 2.35GHz Center | 2.35GHz Center | 2.35GHz Center | 2.35GHz Center | 2.35GHz Center |
| Bandwidth | 300MHz | 300MHz | 300MHz | 300MHz | 300MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 1dB | 1dB | 1dB | 1dB | 1dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 5.217 L x 0.984 W (132.50mm x 25.00mm) | 5.217 L x 0.984 W (132.50mm x 25.00mm) | 5.217 L x 0.984 W (132.50mm x 25.00mm) | 5.217 L x 0.984 W (132.50mm x 25.00mm) | 5.217 L x 0.984 W (132.50mm x 25.00mm) |