AE2450B11609.pdf
AE2450B11609.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE2450B11609.
| Frequency | 2.45GHz Center | 2.45GHz Center | 2.45GHz Center | 2.45GHz Center | 2.45GHz Center |
| Bandwidth | 102MHz | 102MHz | 102MHz | 102MHz | 102MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 1dB | 1dB | 1dB | 1dB | 1dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 4.606 L x 2.402 W (117.00mm x 61.00mm) | 4.606 L x 2.402 W (117.00mm x 61.00mm) | 4.606 L x 2.402 W (117.00mm x 61.00mm) | 4.606 L x 2.402 W (117.00mm x 61.00mm) | 4.606 L x 2.402 W (117.00mm x 61.00mm) |