AE2535B11266.pdf
AE2535B11266.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE2535B11266.
| Frequency | 2.535GHz Center | 2.535GHz Center | 2.535GHz Center | 2.535GHz Center | 2.535GHz Center |
| Bandwidth | 70MHz | 70MHz | 70MHz | 70MHz | 70MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 0.85dB | 0.85dB | 0.85dB | 0.85dB | 0.85dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 8.465 L x 3.661 W (215.00mm x 93.00mm) | 8.465 L x 3.661 W (215.00mm x 93.00mm) | 8.465 L x 3.661 W (215.00mm x 93.00mm) | 8.465 L x 3.661 W (215.00mm x 93.00mm) | 8.465 L x 3.661 W (215.00mm x 93.00mm) |