AE2675B10228.pdf
AE2675B10228.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE2675B10228.
| Frequency | 2.675GHz Center | 2.675GHz Center | 2.675GHz Center | 2.675GHz Center | 2.675GHz Center |
| Bandwidth | 30MHz | 30MHz | 30MHz | 30MHz | 30MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 1.5dB | 1.5dB | 1.5dB | 1.5dB | 1.5dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 7.000 L x 1.375 W (177.80mm x 34.93mm) | 7.000 L x 1.375 W (177.80mm x 34.93mm) | 7.000 L x 1.375 W (177.80mm x 34.93mm) | 7.000 L x 1.375 W (177.80mm x 34.93mm) | 7.000 L x 1.375 W (177.80mm x 34.93mm) |