AE2990B11732.pdf
AE2990B11732.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE2990B11732.
| Frequency | 2.99GHz Center | 2.99GHz Center | 2.99GHz Center | 2.99GHz Center | 2.99GHz Center |
| Bandwidth | 240MHz | 240MHz | 240MHz | 240MHz | 240MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 2dB | 2dB | 2dB | 2dB | 2dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 4.252 L x 2.205 W (108.00mm x 56.00mm) | 4.252 L x 2.205 W (108.00mm x 56.00mm) | 4.252 L x 2.205 W (108.00mm x 56.00mm) | 4.252 L x 2.205 W (108.00mm x 56.00mm) | 4.252 L x 2.205 W (108.00mm x 56.00mm) |