AE300L9175.pdf
AE300L9175.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE300L9175.
| Image |  |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 300MHz (Cutoff) | 300MHz (Cutoff) | 300MHz (Cutoff) | 300MHz (Cutoff) | 300MHz (Cutoff) |
| Bandwidth | 300MHz | 300MHz | 300MHz | 300MHz | 300MHz |
| FilterType | Low Pass | Low Pass | Low Pass | Low Pass | Low Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 0.6dB | 0.6dB | 0.6dB | 0.6dB | 0.6dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 6.000 L x 1.500 W (152.40mm x 38.10mm) | 6.000 L x 1.500 W (152.40mm x 38.10mm) | 6.000 L x 1.500 W (152.40mm x 38.10mm) | 6.000 L x 1.500 W (152.40mm x 38.10mm) | 6.000 L x 1.500 W (152.40mm x 38.10mm) |