AE400B11073.pdf
AE400B11073.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE400B11073.
| Image |  |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 400MHz Center | 400MHz Center | 400MHz Center | 400MHz Center | 400MHz Center |
| Bandwidth | 16MHz | 16MHz | 16MHz | 16MHz | 16MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | - | - | - | - | - |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 2.000 L x 0.700 W (50.80mm x 17.78mm) | 2.000 L x 0.700 W (50.80mm x 17.78mm) | 2.000 L x 0.700 W (50.80mm x 17.78mm) | 2.000 L x 0.700 W (50.80mm x 17.78mm) | 2.000 L x 0.700 W (50.80mm x 17.78mm) |