AE4190B11474.pdf
AE4190B11474.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE4190B11474.
| Image |  |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 4.19GHz Center | 4.19GHz Center | 4.19GHz Center | 4.19GHz Center | 4.19GHz Center |
| Bandwidth | 15MHz | 15MHz | 15MHz | 15MHz | 15MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 3.5dB | 3.5dB | 3.5dB | 3.5dB | 3.5dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 2.638 L x 1.654 W (67.00mm x 42.00mm) | 2.638 L x 1.654 W (67.00mm x 42.00mm) | 2.638 L x 1.654 W (67.00mm x 42.00mm) | 2.638 L x 1.654 W (67.00mm x 42.00mm) | 2.638 L x 1.654 W (67.00mm x 42.00mm) |