AE420B11449.pdf
AE420B11449.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE420B11449.
| Frequency | 420MHz Center | 420MHz Center | 420MHz Center | 420MHz Center | 420MHz Center |
| Bandwidth | 20MHz | 20MHz | 20MHz | 20MHz | 20MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 1dB | 1dB | 1dB | 1dB | 1dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 4.390 L x 3.602 W (111.50mm x 91.50mm) | 4.390 L x 3.602 W (111.50mm x 91.50mm) | 4.390 L x 3.602 W (111.50mm x 91.50mm) | 4.390 L x 3.602 W (111.50mm x 91.50mm) | 4.390 L x 3.602 W (111.50mm x 91.50mm) |