AE426B7118.pdf
AE426B7118.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE426B7118.
| Frequency | 426MHz Center | 426MHz Center | 426MHz Center | 426MHz Center | 426MHz Center |
| Bandwidth | 16.5MHz | 16.5MHz | 16.5MHz | 16.5MHz | 16.5MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 2.5dB | 2.5dB | 2.5dB | 2.5dB | 2.5dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 4.480 L x 1.470 W (113.79mm x 37.34mm) | 4.480 L x 1.470 W (113.79mm x 37.34mm) | 4.480 L x 1.470 W (113.79mm x 37.34mm) | 4.480 L x 1.470 W (113.79mm x 37.34mm) | 4.480 L x 1.470 W (113.79mm x 37.34mm) |