AE450B11867.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE450B11867.
| Frequency | 450MHz Center | 450MHz Center | 450MHz Center | 450MHz Center | 450MHz Center |
| Bandwidth | 40MHz | 40MHz | 40MHz | 40MHz | 40MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 1.5dB | 1.5dB | 1.5dB | 1.5dB | 1.5dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 11.000 L x 6.200 W (279.40mm x 157.48mm) | 11.000 L x 6.200 W (279.40mm x 157.48mm) | 11.000 L x 6.200 W (279.40mm x 157.48mm) | 11.000 L x 6.200 W (279.40mm x 157.48mm) | 11.000 L x 6.200 W (279.40mm x 157.48mm) |