AE4550B10927.pdf
AE4550B10927.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE4550B10927.
| Frequency | 4.55GHz Center | 4.55GHz Center | 4.55GHz Center | 4.55GHz Center | 4.55GHz Center |
| Bandwidth | 200MHz | 200MHz | 200MHz | 200MHz | 200MHz |
| FilterType | Band Stop | Band Stop | Band Stop | Band Stop | Band Stop |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 1dB | 1dB | 1dB | 1dB | 1dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 5.750 L x 4.500 W (146.05mm x 114.30mm) | 5.750 L x 4.500 W (146.05mm x 114.30mm) | 5.750 L x 4.500 W (146.05mm x 114.30mm) | 5.750 L x 4.500 W (146.05mm x 114.30mm) | 5.750 L x 4.500 W (146.05mm x 114.30mm) |