AE462B9020.pdf
AE462B9020.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE462B9020.
| Frequency | 462MHz Center | 462MHz Center | 462MHz Center | 462MHz Center | 462MHz Center |
| Bandwidth | 16MHz | 16MHz | 16MHz | 16MHz | 16MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 4.5dB | 4.5dB | 4.5dB | 4.5dB | 4.5dB |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Size/Dimension | 1.500 L x 0.500 W (38.10mm x 12.70mm) | 1.500 L x 0.500 W (38.10mm x 12.70mm) | 1.500 L x 0.500 W (38.10mm x 12.70mm) | 1.500 L x 0.500 W (38.10mm x 12.70mm) | 1.500 L x 0.500 W (38.10mm x 12.70mm) |