AE4965WN2292.pdf
AE4965WN2292.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE4965WN2292.
| Frequency | 4.965GHz Center | 4.965GHz Center | 4.965GHz Center | 4.965GHz Center | 4.965GHz Center |
| Bandwidth | 120MHz | 120MHz | 120MHz | 120MHz | 120MHz |
| FilterType | Band Stop | Band Stop | Band Stop | Band Stop | Band Stop |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 2.5dB | 2.5dB | 2.5dB | 2.5dB | 2.5dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 5.551 L x 1.102 W (141.00mm x 28.00mm) | 5.551 L x 1.102 W (141.00mm x 28.00mm) | 5.551 L x 1.102 W (141.00mm x 28.00mm) | 5.551 L x 1.102 W (141.00mm x 28.00mm) | 5.551 L x 1.102 W (141.00mm x 28.00mm) |