AE5250WN2255.pdf
AE5250WN2255.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE5250WN2255.
| Image |  |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 5.25GHz Center | 5.25GHz Center | 5.25GHz Center | 5.25GHz Center | 5.25GHz Center |
| Bandwidth | 200MHz | 200MHz | 200MHz | 200MHz | 200MHz |
| FilterType | Band Stop | Band Stop | Band Stop | Band Stop | Band Stop |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 6dB | 6dB | 6dB | 6dB | 6dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 5.236 L x 1.142 W (133.00mm x 29.00mm) | 5.236 L x 1.142 W (133.00mm x 29.00mm) | 5.236 L x 1.142 W (133.00mm x 29.00mm) | 5.236 L x 1.142 W (133.00mm x 29.00mm) | 5.236 L x 1.142 W (133.00mm x 29.00mm) |