AE564B11153.pdf
AE564B11153.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE564B11153.
| Image |  |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 564MHz Center | 564MHz Center | 564MHz Center | 564MHz Center | 564MHz Center |
| Bandwidth | 52.4MHz | 52.4MHz | 52.4MHz | 52.4MHz | 52.4MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 1dB | 1dB | 1dB | 1dB | 1dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 6.238 L x 3.253 W (158.45mm x 82.63mm) | 6.238 L x 3.253 W (158.45mm x 82.63mm) | 6.238 L x 3.253 W (158.45mm x 82.63mm) | 6.238 L x 3.253 W (158.45mm x 82.63mm) | 6.238 L x 3.253 W (158.45mm x 82.63mm) |