AE5845B11694.pdf
AE5845B11694.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE5845B11694.
| Image |  |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 5.845GHz Center | 5.845GHz Center | 5.845GHz Center | 5.845GHz Center | 5.845GHz Center |
| Bandwidth | 310MHz | 310MHz | 310MHz | 310MHz | 310MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | 0.5dB | 0.5dB | 0.5dB | 0.5dB | 0.5dB |
| InsertionLoss | 0.5dB | 0.5dB | 0.5dB | 0.5dB | 0.5dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 2.835 L x 0.709 W (72.00mm x 18.00mm) | 2.835 L x 0.709 W (72.00mm x 18.00mm) | 2.835 L x 0.709 W (72.00mm x 18.00mm) | 2.835 L x 0.709 W (72.00mm x 18.00mm) | 2.835 L x 0.709 W (72.00mm x 18.00mm) |