AE59L8903.pdf
AE59L8903.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE59L8903.
| Image |  |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 59MHz (Cutoff) | 59MHz (Cutoff) | 59MHz (Cutoff) | 59MHz (Cutoff) | 59MHz (Cutoff) |
| Bandwidth | - | - | - | - | - |
| FilterType | Low Pass | Low Pass | Low Pass | Low Pass | Low Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 3dB | 3dB | 3dB | 3dB | 3dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 4.000 L x 1.250 W (101.60mm x 31.75mm) | 4.000 L x 1.250 W (101.60mm x 31.75mm) | 4.000 L x 1.250 W (101.60mm x 31.75mm) | 4.000 L x 1.250 W (101.60mm x 31.75mm) | 4.000 L x 1.250 W (101.60mm x 31.75mm) |