AE60B11147.pdf
AE60B11147.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE60B11147.
| Image |  |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 60MHz Center | 60MHz Center | 60MHz Center | 60MHz Center | 60MHz Center |
| Bandwidth | 8MHz | 8MHz | 8MHz | 8MHz | 8MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | - | - | - | - | - |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Size/Dimension | 1.750 L x 0.750 W (44.45mm x 19.05mm) | 1.750 L x 0.750 W (44.45mm x 19.05mm) | 1.750 L x 0.750 W (44.45mm x 19.05mm) | 1.750 L x 0.750 W (44.45mm x 19.05mm) | 1.750 L x 0.750 W (44.45mm x 19.05mm) |