AE60B11170.pdf
AE60B11170.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE60B11170.
| Frequency | 60MHz Center | 60MHz Center | 60MHz Center | 60MHz Center | 60MHz Center |
| Bandwidth | 4MHz | 4MHz | 4MHz | 4MHz | 4MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | 0.5dB | 0.5dB | 0.5dB | 0.5dB | 0.5dB |
| InsertionLoss | 5.5dB | 5.5dB | 5.5dB | 5.5dB | 5.5dB |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Size/Dimension | 3.580 L x 1.000 W (90.93mm x 25.40mm) | 3.580 L x 1.000 W (90.93mm x 25.40mm) | 3.580 L x 1.000 W (90.93mm x 25.40mm) | 3.580 L x 1.000 W (90.93mm x 25.40mm) | 3.580 L x 1.000 W (90.93mm x 25.40mm) |