AE60B5304.pdf
AE60B5304.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE60B5304.
| Frequency | 60MHz Center | 60MHz Center | 60MHz Center | 60MHz Center | 60MHz Center |
| Bandwidth | 3MHz | 3MHz | 3MHz | 3MHz | 3MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | 0.1dB | 0.1dB | 0.1dB | 0.1dB | 0.1dB |
| InsertionLoss | 1.5dB | 1.5dB | 1.5dB | 1.5dB | 1.5dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 2.380 L x 1.000 W (60.45mm x 25.40mm) | 2.380 L x 1.000 W (60.45mm x 25.40mm) | 2.380 L x 1.000 W (60.45mm x 25.40mm) | 2.380 L x 1.000 W (60.45mm x 25.40mm) | 2.380 L x 1.000 W (60.45mm x 25.40mm) |