AE60B6349.pdf
AE60B6349.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE60B6349.
| Frequency | 60MHz Center | 60MHz Center | 60MHz Center | 60MHz Center | 60MHz Center |
| Bandwidth | 44MHz | 44MHz | 44MHz | 44MHz | 44MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 1dB | 1dB | 1dB | 1dB | 1dB |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Size/Dimension | 1.500 L x 0.750 W (38.10mm x 19.05mm) | 1.500 L x 0.750 W (38.10mm x 19.05mm) | 1.500 L x 0.750 W (38.10mm x 19.05mm) | 1.500 L x 0.750 W (38.10mm x 19.05mm) | 1.500 L x 0.750 W (38.10mm x 19.05mm) |