AE6250B11304.pdf
AE6250B11304.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE6250B11304.
| Frequency | 6.25GHz Center | 6.25GHz Center | 6.25GHz Center | 6.25GHz Center | 6.25GHz Center |
| Bandwidth | 20MHz | 20MHz | 20MHz | 20MHz | 20MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 1.75dB | 1.75dB | 1.75dB | 1.75dB | 1.75dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 3.283 L x 3.283 W (83.40mm x 83.40mm) | 3.283 L x 3.283 W (83.40mm x 83.40mm) | 3.283 L x 3.283 W (83.40mm x 83.40mm) | 3.283 L x 3.283 W (83.40mm x 83.40mm) | 3.283 L x 3.283 W (83.40mm x 83.40mm) |