AE650L8826.pdf
AE650L8826.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE650L8826.
| Image |  |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 650MHz (Cutoff) | 650MHz (Cutoff) | 650MHz (Cutoff) | 650MHz (Cutoff) | 650MHz (Cutoff) |
| Bandwidth | 650MHz | 650MHz | 650MHz | 650MHz | 650MHz |
| FilterType | Low Pass | Low Pass | Low Pass | Low Pass | Low Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 1dB | 1dB | 1dB | 1dB | 1dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 4.000 L x 0.600 W (101.60mm x 15.24mm) | 4.000 L x 0.600 W (101.60mm x 15.24mm) | 4.000 L x 0.600 W (101.60mm x 15.24mm) | 4.000 L x 0.600 W (101.60mm x 15.24mm) | 4.000 L x 0.600 W (101.60mm x 15.24mm) |