AE677B11192.pdf
AE677B11192.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE677B11192.
| Frequency | 677MHz Center | 677MHz Center | 677MHz Center | 677MHz Center | 677MHz Center |
| Bandwidth | 18MHz | 18MHz | 18MHz | 18MHz | 18MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 1dB | 1dB | 1dB | 1dB | 1dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 4.500 L x 3.950 W (114.30mm x 100.33mm) | 4.500 L x 3.950 W (114.30mm x 100.33mm) | 4.500 L x 3.950 W (114.30mm x 100.33mm) | 4.500 L x 3.950 W (114.30mm x 100.33mm) | 4.500 L x 3.950 W (114.30mm x 100.33mm) |