AE718N2244.pdf
AE718N2244.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE718N2244.
| Image |  |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 718MHz Center | 718MHz Center | 718MHz Center | 718MHz Center | 718MHz Center |
| Bandwidth | 20MHz | 20MHz | 20MHz | 20MHz | 20MHz |
| FilterType | Band Stop | Band Stop | Band Stop | Band Stop | Band Stop |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 0.75dB | 0.75dB | 0.75dB | 0.75dB | 0.75dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 10.157 L x 3.346 W (258.00mm x 85.00mm) | 10.157 L x 3.346 W (258.00mm x 85.00mm) | 10.157 L x 3.346 W (258.00mm x 85.00mm) | 10.157 L x 3.346 W (258.00mm x 85.00mm) | 10.157 L x 3.346 W (258.00mm x 85.00mm) |