AE832B10498.pdf
AE832B10498.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE832B10498.
| Image |  |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 832MHz Center | 832MHz Center | 832MHz Center | 832MHz Center | 832MHz Center |
| Bandwidth | 3.84MHz | 3.84MHz | 3.84MHz | 3.84MHz | 3.84MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 4.5dB | 4.5dB | 4.5dB | 4.5dB | 4.5dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 17.500 L x 3.000 W (444.50mm x 76.20mm) | 17.500 L x 3.000 W (444.50mm x 76.20mm) | 17.500 L x 3.000 W (444.50mm x 76.20mm) | 17.500 L x 3.000 W (444.50mm x 76.20mm) | 17.500 L x 3.000 W (444.50mm x 76.20mm) |