AE876WB2235.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE876WB2235.
| Image |  |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 876MHz Center | 876MHz Center | 876MHz Center | 876MHz Center | 876MHz Center |
| Bandwidth | 7MHz | 7MHz | 7MHz | 7MHz | 7MHz |
| FilterType | Band Stop | Band Stop | Band Stop | Band Stop | Band Stop |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 1.5dB | 1.5dB | 1.5dB | 1.5dB | 1.5dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 8.386 L x 3.524 W (213.00mm x 89.50mm) | 8.386 L x 3.524 W (213.00mm x 89.50mm) | 8.386 L x 3.524 W (213.00mm x 89.50mm) | 8.386 L x 3.524 W (213.00mm x 89.50mm) | 8.386 L x 3.524 W (213.00mm x 89.50mm) |