AE932NS2125.pdf
AE932NS2125.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE932NS2125.
| Image |  |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 932MHz Center | 932MHz Center | 932MHz Center | 932MHz Center | 932MHz Center |
| Bandwidth | 35MHz | 35MHz | 35MHz | 35MHz | 35MHz |
| FilterType | Band Stop | Band Stop | Band Stop | Band Stop | Band Stop |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 1.5dB | 1.5dB | 1.5dB | 1.5dB | 1.5dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 11.020 L x 3.740 W (279.91mm x 95.00mm) | 11.020 L x 3.740 W (279.91mm x 95.00mm) | 11.020 L x 3.740 W (279.91mm x 95.00mm) | 11.020 L x 3.740 W (279.91mm x 95.00mm) | 11.020 L x 3.740 W (279.91mm x 95.00mm) |