AE9650B10915.pdf
AE9650B10915.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE9650B10915.
| Image |  |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 9.65GHz Center | 9.65GHz Center | 9.65GHz Center | 9.65GHz Center | 9.65GHz Center |
| Bandwidth | 900MHz | 900MHz | 900MHz | 900MHz | 900MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 1.7dB | 1.7dB | 1.7dB | 1.7dB | 1.7dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 4.000 L x 1.500 W (101.60mm x 38.10mm) | 4.000 L x 1.500 W (101.60mm x 38.10mm) | 4.000 L x 1.500 W (101.60mm x 38.10mm) | 4.000 L x 1.500 W (101.60mm x 38.10mm) | 4.000 L x 1.500 W (101.60mm x 38.10mm) |