AE9953WB11554.pdf
AE9953WB11554.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE9953WB11554.
| Image |  |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 9.953GHz Center | 9.953GHz Center | 9.953GHz Center | 9.953GHz Center | 9.953GHz Center |
| Bandwidth | 10MHz | 10MHz | 10MHz | 10MHz | 10MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 6.5dB | 6.5dB | 6.5dB | 6.5dB | 6.5dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 6.850 L x 1.220 W (174.00mm x 31.00mm) | 6.850 L x 1.220 W (174.00mm x 31.00mm) | 6.850 L x 1.220 W (174.00mm x 31.00mm) | 6.850 L x 1.220 W (174.00mm x 31.00mm) | 6.850 L x 1.220 W (174.00mm x 31.00mm) |