AM5850B1564.pdf
AM5850B1564.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AM5850B1564.
| Image |  |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 5.85GHz Center | 5.85GHz Center | 5.85GHz Center | 5.85GHz Center | 5.85GHz Center |
| Impedance | 50Ohm | 50Ohm | 50Ohm | 50Ohm | 50Ohm |
| Bandwidth | 100 MHz | 100 MHz | 100 MHz | 100 MHz | 100 MHz |
| InsertionLoss | 4dB | 4dB | 4dB | 4dB | 4dB |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Size/Dimension | 1.039 L x 0.551 W (26.40mm x 14.00mm) | 1.039 L x 0.551 W (26.40mm x 14.00mm) | 1.039 L x 0.551 W (26.40mm x 14.00mm) | 1.039 L x 0.551 W (26.40mm x 14.00mm) | 1.039 L x 0.551 W (26.40mm x 14.00mm) |