ASPI-0412S-220M-T3.pdf
ASPI-0412S-220M-T3.pdf
| Series | ASPI-0412S | ASPI-0412S | ASPI-0412S | ASPI-0412S | ASPI-0412S |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Material-Core | Ferrite | Ferrite | Ferrite | Ferrite | Ferrite |
| Inductance | 22 µH | 22 µH | 22 µH | 22 µH | 22 µH |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| CurrentRating(Amps) | 440 mA | 440 mA | 440 mA | 440 mA | 440 mA |
| Current-Saturation(Isat) | 480mA | 480mA | 480mA | 480mA | 480mA |
| Shielding | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded |
| DCResistance(DCR) | 817mOhm Max | 817mOhm Max | 817mOhm Max | 817mOhm Max | 817mOhm Max |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| InductanceFrequency-Test | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz |