ASPI-0412S-330M-T3.pdf
ASPI-0412S-330M-T3.pdf
| Series | ASPI-0412S | ASPI-0412S | ASPI-0412S | ASPI-0412S | ASPI-0412S |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Material-Core | Ferrite | Ferrite | Ferrite | Ferrite | Ferrite |
| Inductance | 33 µH | 33 µH | 33 µH | 33 µH | 33 µH |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| CurrentRating(Amps) | 390 mA | 390 mA | 390 mA | 390 mA | 390 mA |
| Current-Saturation(Isat) | 450mA | 450mA | 450mA | 450mA | 450mA |
| Shielding | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded |
| DCResistance(DCR) | 989mOhm Max | 989mOhm Max | 989mOhm Max | 989mOhm Max | 989mOhm Max |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| InductanceFrequency-Test | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz |