ASPI-0615FS-3R3M-T2.pdf
ASPI-0615FS-3R3M-T2.pdf
| Series | ASPI-0615FS | ASPI-0615FS | ASPI-0615FS | ASPI-0615FS | ASPI-0615FS |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Material-Core | Ferrite | Ferrite | Ferrite | Ferrite | Ferrite |
| Inductance | 3.3 µH | 3.3 µH | 3.3 µH | 3.3 µH | 3.3 µH |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| CurrentRating(Amps) | 2.8 A | 2.8 A | 2.8 A | 2.8 A | 2.8 A |
| Current-Saturation(Isat) | 2.8A | 2.8A | 2.8A | 2.8A | 2.8A |
| Shielding | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded |
| DCResistance(DCR) | 30mOhm | 30mOhm | 30mOhm | 30mOhm | 30mOhm |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| InductanceFrequency-Test | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz |