ASPI-0704S-681M-T.pdf
ASPI-0704S-681M-T.pdf
| Series | ASPI-0704S | ASPI-0704S | ASPI-0704S | ASPI-0704S | ASPI-0704S |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Material-Core | Ferrite | Ferrite | Ferrite | Ferrite | Ferrite |
| Inductance | 680 µH | 680 µH | 680 µH | 680 µH | 680 µH |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| CurrentRating(Amps) | 220 mA | 220 mA | 220 mA | 220 mA | 220 mA |
| Current-Saturation(Isat) | - | - | - | - | - |
| Shielding | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded |
| DCResistance(DCR) | 4.63Ohm Max | 4.63Ohm Max | 4.63Ohm Max | 4.63Ohm Max | 4.63Ohm Max |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| InductanceFrequency-Test | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz |