BBPY00060303470Y00.pdf
BBPY00060303470Y00.pdf
| Image |  |
| Series | BBPY | BBPY | BBPY | BBPY | BBPY |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| FilterType | Power Line | Power Line | Power Line | Power Line | Power Line |
| NumberofLines | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Impedance@Frequency | 47 Ohms @ 100 MHz | 47 Ohms @ 100 MHz | 47 Ohms @ 100 MHz | 47 Ohms @ 100 MHz | 47 Ohms @ 100 MHz |
| CurrentRating(Max) | 500mA | 500mA | 500mA | 500mA | 500mA |
| DCResistance(DCR)(Max) | 120mOhm | 120mOhm | 120mOhm | 120mOhm | 120mOhm |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Height(Max) | 0.013 (0.33mm) | 0.013 (0.33mm) | 0.013 (0.33mm) | 0.013 (0.33mm) | 0.013 (0.33mm) |
| Size/Dimension | 0.024 L x 0.012 W (0.60mm x 0.30mm) | 0.024 L x 0.012 W (0.60mm x 0.30mm) | 0.024 L x 0.012 W (0.60mm x 0.30mm) | 0.024 L x 0.012 W (0.60mm x 0.30mm) | 0.024 L x 0.012 W (0.60mm x 0.30mm) |