BK2125HS901-T.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of BK2125HS901-T.
| Image |  |
| Manufacturer | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden |
| Series | BK | BK | BK | BK | BK |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| FilterType | - | - | - | - | - |
| NumberofLines | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Impedance@Frequency | 900 Ohms @ 100 MHz | 900 Ohms @ 100 MHz | 900 Ohms @ 100 MHz | 900 Ohms @ 100 MHz | 900 Ohms @ 100 MHz |
| CurrentRating(Max) | - | - | - | - | - |
| DCResistance(DCR)(Max) | - | - | - | - | - |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Height(Max) | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) | 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) | 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) | 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) | 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) |