BLM18TG121TN1D.pdf
BLM18TG121TN1D.pdf
| Image |  |
| Series | EMIFIL®, BLM18 | EMIFIL®, BLM18 | EMIFIL®, BLM18 | EMIFIL®, BLM18 | EMIFIL®, BLM18 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| FilterType | - | - | - | - | - |
| NumberofLines | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Impedance@Frequency | 120 Ohms @ 100 MHz | 120 Ohms @ 100 MHz | 120 Ohms @ 100 MHz | 120 Ohms @ 100 MHz | 120 Ohms @ 100 MHz |
| CurrentRating(Max) | 200mA | 200mA | 200mA | 200mA | 200mA |
| DCResistance(DCR)(Max) | 250mOhm | 250mOhm | 250mOhm | 250mOhm | 250mOhm |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Height(Max) | 0.028 (0.70mm) | 0.028 (0.70mm) | 0.028 (0.70mm) | 0.028 (0.70mm) | 0.028 (0.70mm) |
| Size/Dimension | 0.063 L x 0.032 W (1.60mm x 0.80mm) | 0.063 L x 0.032 W (1.60mm x 0.80mm) | 0.063 L x 0.032 W (1.60mm x 0.80mm) | 0.063 L x 0.032 W (1.60mm x 0.80mm) | 0.063 L x 0.032 W (1.60mm x 0.80mm) |