BR24C32A-10TU-2.7.pdf
BR24C32A-10TU-2.7.pdf
| Image |  |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MemoryType | Non-Volatile | Non-Volatile | Non-Volatile | Non-Volatile | Non-Volatile |
| MemoryFormat | EEPROM | EEPROM | EEPROM | EEPROM | EEPROM |
| Technology | EEPROM | EEPROM | EEPROM | EEPROM | EEPROM |
| MemorySize | 32Kb (4K x 8) | 32Kb (4K x 8) | 32Kb (4K x 8) | 32Kb (4K x 8) | 32Kb (4K x 8) |
| MemoryInterface | I²C | I²C | I²C | I²C | I²C |
| ClockFrequency | 400 kHz | 400 kHz | 400 kHz | 400 kHz | 400 kHz |
| WriteCycleTime-WordPage | 5ms | 5ms | 5ms | 5ms | 5ms |
| AccessTime | - | - | - | - | - |
| Voltage-Supply | 2.7V ~ 5.5V | 2.7V ~ 5.5V | 2.7V ~ 5.5V | 2.7V ~ 5.5V | 2.7V ~ 5.5V |