CLB-153-27E3N-B-H/15.pdf
| Image |  |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | CLB | CLB | CLB | CLB | CLB |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MountingType | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount |
| BreakerType | Thermal | Thermal | Thermal | Thermal | Thermal |
| CurrentRating(Amps) | 15A | 15A | 15A | 15A | 15A |
| VoltageRating-AC | 250 V | 250 V | 250 V | 250 V | 250 V |
| VoltageRating-DC | 32 V | 32 V | 32 V | 32 V | 32 V |