CLB-203-11A3N-W-A/20.pdf
| CurrentRating(Amps) | 20A | 20A | 20A | 20A | 20A |
| VoltageRating-AC | 250 V | 250 V | 250 V | 250 V | 250 V |
| VoltageRating-DC | 32 V | 32 V | 32 V | 32 V | 32 V |