CSNE151-010.pdf
CSNE151-010.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CSNE151-010.
| Image | |||||
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | CSN | CSN | CSN | CSN | CSN |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| ForMeasuring | AC/DC | AC/DC | AC/DC | AC/DC | AC/DC |
| Current-Sensing | 36A | 36A | 36A | 36A | 36A |
| NumberofChannels | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Sensitivity | - | - | - | - | - |
| Frequency | DC ~ 150kHz | DC ~ 150kHz | DC ~ 150kHz | DC ~ 150kHz | DC ~ 150kHz |
| Linearity | ±0.2% | ±0.2% | ±0.2% | ±0.2% | ±0.2% |
| Accuracy | ±0.5% | ±0.5% | ±0.5% | ±0.5% | ±0.5% |
| Voltage-Supply | ±15V | ±15V | ±15V | ±15V | ±15V |
| ResponseTime | 1µs | 1µs | 1µs | 1µs | 1µs |
| Current-Supply(Max) | 10mA | 10mA | 10mA | 10mA | 10mA |
| OperatingTemperature | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C |