EDZVFHT2R6.2B.pdf
EDZVFHT2R6.2B.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of EDZVFHT2R6.2B.
| Image |  |
| RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS |
| Tolerance | ±2.18% | ±2.18% | ±2.18% | ±2.18% | ±2.18% |
| Part Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Power - Max | 150 mW | 150 mW | 150 mW | 150 mW | 150 mW |
| Mounting Type | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Package / Case | 60 Ohms | 60 Ohms | 60 Ohms | 60 Ohms | 60 Ohms |
| Impedance (Max) (Zzt) | 150°C (TJ) | 150°C (TJ) | 150°C (TJ) | 150°C (TJ) | 150°C (TJ) |
| Operating Temperature | 6.2 V | 6.2 V | 6.2 V | 6.2 V | 6.2 V |
| Supplier Device Package | 1 µA @ 3 V | 1 µA @ 3 V | 1 µA @ 3 V | 1 µA @ 3 V | 1 µA @ 3 V |