TE Connectivity Raychem Cable Protection EG9320-000
EG9320-000
Part No.:
EG9320-000
Manufacturer:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Category:
Markers
Package:
Datasheet:
Honch E-technology Co.,LtdEG9320-000.pdf
Description:
WIRE MARKER PUSH ON 4.5MM GREEN
Packaging:
Box
Series:
Z
ProductStatus:
Active
Type:
Wire Marker, Push On
Size:
0.18 L (4.5mm)
CableDiameter:
0.079 ~ 0.126 (2.00mm ~ 3.20mm)