ERZ-E11F621.pdf
ERZ-E11F621.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ERZ-E11F621.
| Image |  |
| Series | ZNR® | ZNR® | ZNR® | ZNR® | ZNR® |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MaximumACVolts | 385 V | 385 V | 385 V | 385 V | 385 V |
| MaximumDCVolts | 505 V | 505 V | 505 V | 505 V | 505 V |
| VaristorVoltage(Min) | 558 V | 558 V | 558 V | 558 V | 558 V |
| VaristorVoltage(Typ) | 620 V | 620 V | 620 V | 620 V | 620 V |
| VaristorVoltage(Max) | 682 V | 682 V | 682 V | 682 V | 682 V |
| Current-Surge | 5 kA | 5 kA | 5 kA | 5 kA | 5 kA |
| Energy | 190J | 190J | 190J | 190J | 190J |
| NumberofCircuits | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Capacitance@Frequency | 300 pF @ 1 kHz | 300 pF @ 1 kHz | 300 pF @ 1 kHz | 300 pF @ 1 kHz | 300 pF @ 1 kHz |