F3SJ-A0370P30.pdf
F3SJ-A0370P30.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of F3SJ-A0370P30.
| Image |  |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | F3SJ-A | F3SJ-A | F3SJ-A | F3SJ-A | F3SJ-A |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Protection | Hand/Arm | Hand/Arm | Hand/Arm | Hand/Arm | Hand/Arm |
| DetectionCapability | 30mm | 30mm | 30mm | 30mm | 30mm |
| ProtectiveHeight | 370mm | 370mm | 370mm | 370mm | 370mm |
| NumberofBeams | 15 | 15 | 15 | 15 | 15 |
| BeamPitch | 25mm | 25mm | 25mm | 25mm | 25mm |
| OperatingRange | 0.2m ~ 9.0m | 0.2m ~ 9.0m | 0.2m ~ 9.0m | 0.2m ~ 9.0m | 0.2m ~ 9.0m |
| OperatingTemperature | -10°C ~ 55°C | -10°C ~ 55°C | -10°C ~ 55°C | -10°C ~ 55°C | -10°C ~ 55°C |