F3SJ-A1470P55.pdf
F3SJ-A1470P55.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of F3SJ-A1470P55.
| Image |  |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | F3SJ-A | F3SJ-A | F3SJ-A | F3SJ-A | F3SJ-A |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Protection | Leg/Body | Leg/Body | Leg/Body | Leg/Body | Leg/Body |
| DetectionCapability | 55mm | 55mm | 55mm | 55mm | 55mm |
| ProtectiveHeight | 1470mm | 1470mm | 1470mm | 1470mm | 1470mm |
| NumberofBeams | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 |
| BeamPitch | 50mm | 50mm | 50mm | 50mm | 50mm |
| OperatingRange | 0.2m ~ 9.0m | 0.2m ~ 9.0m | 0.2m ~ 9.0m | 0.2m ~ 9.0m | 0.2m ~ 9.0m |
| OperatingTemperature | -10°C ~ 55°C | -10°C ~ 55°C | -10°C ~ 55°C | -10°C ~ 55°C | -10°C ~ 55°C |