F3SJ-A1520P30.pdf
F3SJ-A1520P30.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of F3SJ-A1520P30.
| Protection | Hand/Arm | Hand/Arm | Hand/Arm | Hand/Arm | Hand/Arm |
| DetectionCapability | 30mm | 30mm | 30mm | 30mm | 30mm |
| ProtectiveHeight | 1520mm | 1520mm | 1520mm | 1520mm | 1520mm |
| NumberofBeams | 61 | 61 | 61 | 61 | 61 |
| BeamPitch | 25mm | 25mm | 25mm | 25mm | 25mm |
| OperatingRange | 0.2m ~ 9.0m | 0.2m ~ 9.0m | 0.2m ~ 9.0m | 0.2m ~ 9.0m | 0.2m ~ 9.0m |
| OperatingTemperature | -10°C ~ 55°C | -10°C ~ 55°C | -10°C ~ 55°C | -10°C ~ 55°C | -10°C ~ 55°C |