F3SJ-A1780P25-TS.pdf
F3SJ-A1780P25-TS.pdf
| Protection | Hand | Hand | Hand | Hand | Hand |
| DetectionCapability | 25mm | 25mm | 25mm | 25mm | 25mm |
| ProtectiveHeight | 1780mm | 1780mm | 1780mm | 1780mm | 1780mm |
| NumberofBeams | 89 | 89 | 89 | 89 | 89 |
| BeamPitch | 20mm | 20mm | 20mm | 20mm | 20mm |
| OperatingRange | 0.2m ~ 7.0m | 0.2m ~ 7.0m | 0.2m ~ 7.0m | 0.2m ~ 7.0m | 0.2m ~ 7.0m |
| OperatingTemperature | -10°C ~ 55°C | -10°C ~ 55°C | -10°C ~ 55°C | -10°C ~ 55°C | -10°C ~ 55°C |